Laikas bėga taip greitai, kaip tekantis vanduo. Atrodo, kad dar tik laukėm gražiųjų žiemos švenčių, o jau čia pat ir Užgavėnės bei Šv. Velykos, mokinių pavasario atostogos ir t.t. Bet visgi smagu prisiminti vykusius renginius bei įsimintinus susitikimus.

Galima pasidžiaugti ilgamete tradicija, besibaigiančius metus gražiai užbaigti susirinkus visai bendruomenei prie pietų stalo su garbingais svečiais. Šie metai – ne išimtis. Šventiniuose pietuose dalyvavo ne tik mokytojai, darbuotojai, mokiniai, tėveliai, mokyklos tarybos nariai, bet ir JE Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas, svečiai iš Kėdainių, Kauno, NVO vadovai bei atstovai, dailininkai, savanoriai, TV atstovai ir kt. svečiai. Padėkota visiems už nuoširdų bendradarbiavimą, išklausyti gražiausi linkėjimai, pasidžiaugta šventiniais fejerverkais, mokinių parengtomis dovanėlėmis, prisiminti senoviniai žaidimai, tradicijos. Staigmeną padarė technologijų mokytojas metodininkas Romas Kupčinskas su mokiniais, pagaminę susirinkusiems 62 ąžuolines mentelės bei keletą žvakidžių – namelių, simbolizuojančių namų šilumą. Žvakides sėkmingiausiai sekėsi daryti dešimtokei Miglei Tamonytei. Taip pat visus pradžiugino technologijų mokytojos Astos Sviderskienės su mokiniais pagamintos spalvingos eglutės.

Po šventinių pietų atidaryta dailininkės Renatos Laučkienės tapytų darbų paroda „Tarp dviejų pasaulių“ net trijose mokyklos erdvėse,  bendrauta prie arbatos puodelio.

Galima pasidžiaugti, kad penktokas Simas Tamonis dalyvavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro organizuotame respublikiniame nuotolinio meninio skaitymo konkurse „Balta pasaka“ ir 5-8 klasių grupėje laimėjo II vietą ir buvo apdovanotas diplomu.

Yra sakoma, kad sveikata – brangiausias turtas. Visi mokyklos bendruomenės nariai turėjo galimybę dalyvauti Panevėžio visuomenės sveikatos biuro vykdomame projekte ir į mokyklą atvykusioje mobiliojoje laboratorijoje pasidaryti nemokamą bendrą kraujo tyrimą (BKT), kreatininą, cholesterolį, gliukozę,  tireotropinį hormoną (TTH) – moterims, prostatos specifinį antigeną (PSA) bei laisvą tiroksiną (LT4) – vyrams. Viso sveikatą pasitikrino 132 asmenys.

PKNPM direktorė Danutė Kriščiūnienė