Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos pradinių klasių  mokiniai drauge su ikimokyklinio priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais ir pradinio ugdymo mokytojomis Laimute Lazdauskiene, Irena Matuzevičiene, Asta Sviderskiene ir Gita Gižiene balandžio 18 dieną tęsė pažintį su transporto priemonėmis. Vykdydami projektą ,,Keliavom, keliaujam, keliausim “ vyko į vienintelį Lietuvoje  lėktuvų muliažų muziejų  po atviru dangumi Įstros  aviaparke Panevėžio rajone.

    Vidaus ekspozicijoje mokiniai susipažino su visiems girdėtomis, bet mažai kam matytomis  „Juodosiomis dėžėmis”, radijo ryšio imtuvais, siųstuvais, įvairiais lėktuvų prietaisais, bei kitais aviaciniais eksponatais.

     Ekskursijos metu labiausiai susidomėję buvo berniukai, nes iš arti pamatė  karinius naikintuvus bei sraigtasparnius.

Ši edukacinė išvyka padėjo įtvirtinti turimas žinias, suteikė daug papildomos informacijos. Po ekskursijos mokiniai grįžo pilni įspūdžių.

Projekto organizatorių vardu – pradinių klasių mokytoja metodininkė Gita Gižienė