Prieššventinėmis dienomis, kai visi suko galvas, ką padovanoti artimiesiems švenčių metu, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio – priešmokyklinio ugdymo grupės  bei parengiamosios – 4 klasės  mažiesiems  nereikėjo skubėti į prekybos centrus. Jie artimiesiems dovanėlę padarė patys, savo mažomis rankutėmis.
          Mažieji kartu su savo mokytojomis Asta Sviderskiene, Laimute Lazdauskiene, Laima Palioniene ir Irena Matuzevičiene vyko į Kultūros paso paslaugų organizatorės  Dalios Svilienės edukacinį renginį „Tavo rankose molis atgyja“. Čia   jie lipdė projektinės savaitės ,, Ant angelo sparnų viltis gyvena…‘‘ simbolį – Angelą.

           Sutarta valanda keramikės Dalios Svilienės dirbtuvėlėje pailgėjo dvigubai. Mažieji dirbo tarsi dailininkai. Iš beformės medžiagos greitai pasirodė nuostabūs kūrinėliai. Nors daugelis detalių buvo visiems vienodos, tačiau gautas rezultatas buvo toks skirtingas, kad net daug mačiusią  keramikę Dalią nustebino. Net ir tie, kurie tik pamatę angelo pavyzdį, dvejojo, ar pasiseks, nustebo galutiniu rezultatu. Žinoma, dar iki tikrojo vaizdo darbelis turėjo iškęsti karštį degimo krosnyje, bet, kaip patikino pati keramikė, lūkesčiai pranoko viską. Tai buvo Angelai, ant kurių sparnų viltis gyvena…

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos vyr. surdopedagogė Irena                                    Matuzevičienė