“Mano raidelė” – tai dar vienas pradinukų projekto “Lietuvių kalbos dienos” renginys, kurį suorganizuoti ir savo vardo raidelę pasigaminti ir papuošti padėjo neformaliojo ugdymo būrelio vadovė Jurgita Čiplytė. Mokiniai turėjo atlikti namų darbą – ieškojo raidelių gamtoje. Pastabiausi buvo ketvirtokai Domantas, Simas ir Gvidas. Vaikai pasakojo ir savo vardo kilmę, kodėl tėveliai juos pavadino būtent tuo vardu. Katalėjai mamytė vardą išrinko, pažiūrėjusi filmą, Simo vardas mamytei švelniai skambėjo, o Domantas, gavęs kunigaikščio vardą, dabar labai domisi istoriniais įvykiais… Atsakingas darbas dailiai padaryti darbelį. O savo vardo raidę nulipdyti ir papuošti – ypatingai atsakingas. Vaikams pavyko!

                              Surdopedagogė metodininkė (pradinių klasių) Laima Lazdauskienė