Balandžio 29 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje vyko šventė „Tu numegzk man, mama, kelią,” skirta Motinos dienai paminėti. Rengėjų tikslas buvo pakviesti kelių kartų atstovus – vaikus, jų mamas ir močiutes. Kiekvienos klasės bendruomenė susėdo prie stalelių, papuoštų žydinčių vyšnių šakelėmis.

Pirmiausia mamos ir močiutes buvo pasveikintos miniatiūra „Tu numegzk man, mama, kelią,” kurią sukūrė ir parengė lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė, mokytojo padėjėja Galina Rogačienė , šeštokė Saulė Serafinaitė, aštuntokė Erika Lunskytė ir dešimtokė Karolina Janikūnaitė. Po to šoko mokyklos šokėjai, vadovaujami mokytojos metodininkės Reginos Liutkevičienės ir garsiojo ansamblio „Grandinėlė” atstovai, vadovaujami baletmeisterės Zitos Rimkuvienės.

Su Motinos diena mamas ir močiutes pasveikino mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. Paklausta, kuo jaučiasi esanti mokyklos bendruomenei, atsakė, kad ji jaučiasi mokyklos mama. Direktorė tą dieną šventė savo jubiliejinį gimtadienį, tad jai nuo mokyklos bendruomenės buvo įteikta gėlių puokštė.

Šventėje svečiavosi projekto „Nedelsk” iniciatorė Agnė Zuokienė. Ji ne tik pasveikino mamas su švente, bet ir pateikė joms naudingų patarimų, įteikė informacinius lankstinukus su moterims svarbia informacija.

Po šventinės dalies buvo atidaryta rankdarbių paroda, kurioje eksponuojami senolių austi rankšluosčiai, staltiesės, mamų mezginiai, nėriniai, paveikslai ir kiti rankdarbiai. Daugiausia rankdarbių pristatė aštuntokės Skaistės Cibulskaitės mama ir močiutė. Taip pat daug dėmesio sulaukė piešinių paroda. Kiekvienas mokinys nupiešė savo mamą ir močiutę. Vyko nuotaikinga fotosesija.

Viešnios Agnės Zuokienės nuomone, šioje mokykloje stebina vaiko ir mamos glaudus ryšys, kūrybiška saviraiška ir bendruomeniškumas.

Laimutė Beinarauskienė, vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja