Gegužės 25 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje vyko susitikimas su XIV-osios laidos mokiniais. Aštuntokai, jų tėveliai ir dešimtokai susitiko su buvusiais mokiniais, kurie jau įgijo ar dar įgyja specialybę. Smagu, kad su buvusiais mokiniais apsilankė ir jų tėveliai, kurie domėjosi, kaip keičiasi mokykla, susitiko su buvusiais klasių vadovais bei su mokyklos direktore.

Vienas XIV-osios laidos mokinys dirba Anglijoje, viena mergina žada išvykti į Norvegiją, vienas dar mokosi statybininko restauratoriaus specialybės. Kiti dirba Lietuvoje.

Aštuntokai ir dešimtokai domėjosi mokyklomis, kuriose buvę mūsų mokyklos mokiniai įgijo ar dar įgyja profesijas.
Susitikti buvo smagu, nes buvome pasiilgę vieni kitų, ir naudinga, nes jaunesnieji perėmė patirtį iš vyresniųjų. Labai džiaugiamės, kad buvę mokiniai ir jų tėveliai sugrįžta aplankyti mūsų mokyklos.

Vyr. lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė