Rugsėjo 24 – ąją  Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos P – 4 klasių mokinukai su mokytojomis Laimute Lazdauskiene,  Irena Matuzevičiene ir Laima Palioniene  vyko į Pakruojo dvarą.  Čia visus pasitiko legendinio filmo veikėjas Tadas Blinda ir  pakvietė, kol pono nėra namie, paslapčia apžiūrėti dvaro rūmus. Šurmuliuodami vaikai vaikštinėjo rūmų kambariais . Čia jie galėjo nusikelti 100 metų atgal ir pasijusti tikrais dvaro aristokratais.  Nusileidę į rūsius, visi pateko  į vienintelį Lietuvoje baudžiavos laikų bausmių muziejų. Vaikščiodami šimtamečio parko takeliais mokiniai ir mokytojos  grožėjosi magiškai įspūdingomis  gėlių kompozicijomis.  Smagiausia išvykos pramoga buvo – jodinėjimas  žirgais. 

       Vaikai buvo laimingi, daug šypsojosi, grįžo kupini įspūdžių, džiaugėsi, kad daug sužinojo ir pamatė. 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Palionienė