Nacionaliniame dailyraščio konkurse „Rašom!” 2017 m. vasario 1-7 d. dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Ši veikla – tai startas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Į konkursą išsiųsta 14 dailyraščio darbų: ketvirtokų Beno Bernatavičiaus, Justinos Čiplytės, septintokių Viktorijos Kamarauskaitės, Saulės Serafinaitės, dešimtokės Tomos Audickaitės ir suaugusiųjų bendruomenės narių – mokyklos direktorės Danutės Kriščiūnienės,  buhalterės – kasininkės Daivos Šmigelskienės, gestų kalbos vyr. mokytojos, vyr. auklėtojos Lijanos Čiplienės, vyr. auklėtojos Rūtos Morozienės, budėtojos Vidos Jasėnienės, vyr. lietuvių kalbos mokytojos Laimutės Beinarauskienės, pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimutės Lazdauskienės, vyr. surdopedagogės individualioms pratyboms vesti Rimos Lavickienės, vyr. pradinių klasių mokytojos Ritos Palšienės.

Džiaugiamės, kad konkurso organizatoriai pateikia puikius tekstus, ugdančius tautiškumo pojūtį.

Ši veikla tapo tradicine mūsų mokyklos bendruomenei. Rašydami dailyraštį jaučiamės tarsi dalyvautume tautinėje šventėje.

Vyr. lietuvių kalbos mokytoja  Laimutė Beinarauskienė