Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 2 procentus arba 1 procentą gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Kreipiuosi į visus mokyklos darbuotojus, tėvus (globėjus, rūpintojus) bei mokyklos svetainėje apsilankiusius svečius, prašydama pervesti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinei mokyklai. Šios lėšos mūsų mokyklos bendruomenei yra be galo reikalingos.

2procentus GPM galite skirti užpildydami formą:

1.Naudojantis elektronine bankininkyste

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę

• Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“.
  • Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“.

1.Naudojantis elektronine bankininkyste

• Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“.
  • Užpildykite formą. Jei patiems formos užpildyti nepavyks, maloniai padės  ir patars mokyklos buhalterijos darbuotojos.
  •  Ateidami į buhalteriją atsineškite prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodus.

2. Užpildę formą raštu

• Atsispausdinkite formą FR0512 formą arba pasiimkite mokyklos sekretoriate.
  • Užpildykite formą nurodant savo duomenis ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos rekvizitus.
  • Pristatykite šią formą į Valstybinę Mokesčių Inspekciją (VMI).

Mūsų rekvizitai:

• Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla
  • Kodas: 191816651
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU!
Danutė Kriščiūnienė
Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė