Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai džiaugiasi puikia dovana – ekskursija į lenktyninių ir senovinių automobilių muziejų bei spektakliu „Grybų karas” Nacionaliniame dramos teatre. Ši dovana buvo skirta Tarptautinei kurčiųjų dienai.

Pažintį su senoviniais automobiliais mums dovanojo žymiausias jų kolekcininkas Lietuvoje – Stasys Brundza. Tai unikali paroda, veikianti Vilniuje parodų ir konferencijų centre „LITEXPO”, supažindinanti su automobilių istorija. Ypač automobiliais domėjosi mūsų mokyklos jaunuoliai: apžiūrinėjo variklį, fotografavosi sėdėdami už vairo elegantiškoje Ferrari.

Spektaklį „Grybų karas” pagal Justino Marcinkevičiaus poemą vaikams, režisuotą Valentino Masalskio, mums padovanojo Vilniaus šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija „Pagava” ir Panevėžio tėvų bendrija „Adapta”.

Dėkojame šių bendrijų nariams ir vadovams už rūpestį, dėmesingumą ir puikią dovaną. Dėkojame už senovinių automobilių žavesį lenktynininkui ir kolekcionieriui Stasiui Brundzai.

Lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė