Balandžio 18 dieną 1 – 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Laimutės Lazdauskienės, Ritos Palšienės, Gitos Gižienės, nešini margučiais, išskubėjo į viešąją biblioteką ,,Žalioji pelėda”. Bibliotekoje nuo balandžio 4 dienos veikia mūsų  pradinių klasių organizuoto tarpmokyklinio projekto ,,Draugystės ratas” renginio ,,Pavasaris ant paukščio sparnų…” dalyvių darbų paroda.  Mokiniai apžiūrėjo šią ir kitas bibliotekoje veikiančias parodas. Bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė papasakojo apie biblioteką. Mokinius labiausiai sudomino interaktyvios skaitmeninės knygos. Erdvioje bibliotekos skaitykloje mokiniai, prisiminę Velykų papročius ir tradicijas, smagiai rideno margučius. Į mokyklą grįžome kupini įspūdžių su vieninteliu klausimu: kada vėl eisime į biblioteką?

Vyr. pradinių klasių mokytoja Gita Gižienė