Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje rugsėjo 28 d. vyko renginys „Supraskime kurtumą ir būkime kartu“, kuris įgyvendinamas pagal Panevėžio miesto savivaldybės neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Augu sveikas, kai žinau“.  Mokykloje lankėsi Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro psichologai Ramūnas ir Jurgita ir socialinė pedagogė Ingrida kartu su mokyklos mokiniais. Mokiniai kartu žiūrėjo prevencinį filmą, susipažino vieni su kitais, mokėsi tolerantiško ir empatiško bendravimo. Po renginio mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė maloniai aprodė mokyklos erdves, vaikai turėjo galimybę pajusti, ką reiškia girdėti naudojantis klausos aparatu, susipažino su lietuvių gestų kalba.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė