Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, įgyvendindama  Panevėžio miesto savivaldybės neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Augu sveikas, kai žinau“, spalio 7 dieną organizavo mokykloje renginį „Mes kartu ir mums smagu“. Renginyje dalyvavo visi 1 – 10 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis. Mokykloje lankėsi Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos 8 – tos klasės mokiniai:  Meda Navickaitė, Matas Kazlauskas ir Kamilė Melnikonytė. Šis renginys buvo skirtas paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Svečiai kartu su mokyklos socialine pedagoge Edita priminė visiems,  kas yra psichikos sveikatos diena. Visi kartu stiprino savo teigiamas emocijas, žaidė įvairius žaidimus ir atliko įdomias kūrybines užduotis. Buvo sukurtos linksmos saulutės su patarimais ir gražiais žodžiais, kurios papuošė mūsų mokyklą.

Vaikams labai patiko bendrauti ir draugauti su „Vyturio“ progimnazijos mokiniais.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė