Panevėžio  kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, įgyvendindama Panevėžio miesto visuomenės sveikatos prevencinį projektą „Noriu būti stiprus ir sveikas – 3“, spalio 11 dieną organizavo mokykloje renginį „Mes kartu ir mums smagu“. Ši veikla buvo skirta paminėti Pasaulinę psichikos dieną.  Jame dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai ir svečiai iš Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro: mokiniai kartu su socialine pedagoge Ingrida Antanaitiene. Renginio pradžioje visi – ir svečiai, ir šeimininkai – dalyvavo solidarumo bėgime, o grįžę – matavosi temperatūrą su jausmų termometrais. Buvo nustatyta, jog daugumos mokinių temperatūra puiki: vyravo linksmos, džiaugsmingos emocijos, tik keletą vaikų buvo liūdni, nes pavargo bėgdami. Visi, pasiskirstę komandose, mokėsi atpažinti emocijas, ieškojo teigiamų patarimų ir gražių žodžių. Patys  rašė patarimus ir jais dalinosi renginio metu, plėtė draugų akiratį, susipažindami ir kartu dirbdami komandose. Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė palinkėjo visiems kuo daugiau pozityvumo bei visus apdovanojo saldžiomis lauktuvėmis.
Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė