Idėja įrengti vaikams žaidimų aikštelę kilo dėl nuolatinio vaikų zyzimo „ką veikti?” ir noro nueiti prie žaidimų aikštelės esančios Kultūros ir poilsio parke, Parko gatvėje. Auklėtojams Lijanai ir Ramūnui kilo pirmoji mintis – iš ko padaryti žaidimų aikštelę? Dauguma tėvų siūlėsi paremti finansiškai. Sukūrėme filmuką, kuriame vaikai liūdi, nes nėra ką veikti, prašėme paremti. Tai buvo projekto pradžia – 2015 m. rugsėjo mėnuo.

Nebuvo galima numatyti, kiek gausime paramos. Rėmė mokinių tėvai, pažįstami. Ne tik finansiškai, bet ir mediena parėmė miškininkas – atvežė ąžuolo rąstų. Atsirado galimybė įrengti žaidimų aikštelę. Procesas vyko ilgai. Kol nebuvo aptverta mokyklos teritorija, nenorėjome rizikuoti – įrengus aikštelę iš aplinkinių kiemų būtų rinkęsi svetimi vaikai, kurie galėjo sugadinti žaidimų aikštelę. Aptvėrus mokyklos teritoriją bendromis mokyklos auklėtojų ir tėvelių pastangomis pastatėme žaidimų aikštelę, kuria labai džiaugiasi vaikai. 2017 metų gegužės 19 dieną oficialiai per Olimpinės šeimų sveikatingumo dienos šventę „Būk sveikas ir žvalus“ mokykloje atidarėme žaidimų aikštelę.

Projekto rengėjai: Lijana Čiplienė

Rūta Morozienė

Artūras Juknevičius

Ramūnas Kabelis