Pro kur ateina Kalėdų Senelis? Pro kaminą? Pro duris? Į Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinę mokyklą pas vaikus, turinčius klausos sutrikimą, gruodžio 21 d. Kalėda lipo pro langą. Lipo didelėmis medinėmis kopėčiomis, tempdamas dovanų maišą.

Senelis senas, taigi jam įlipti nepavyko. Tačiau pradžiuginti ir nustebinti vaikus pasisekė. Ir mažieji ikimokyklinės grupės ugdytiniai, ir penktokai krykštė iš džiaugsmo ir mojo Seneliui. Nepavykus Kalėdai įsiropšti pro langą, mažieji skubėjo jo pasitikti ir atsivedė prie eglutės pro duris.

Džiaugėsi vaikai smagia švente, nes kiekvienas buvo Senelio pakalbintas, pakilotas ar ant kelių pasisodintas.  Tą pačią dieną visus mokinius pradžiugino ir edukacinė programa ,,Saulėgrįžos ratu: Kalėdos“ Panevėžio kraštotyros muziejuje. Su vyresniaisiais mokiniais edukacinėje programoje dalyvavo ir Kalėdų Senelis. Muziejaus darbuotojai sakė, kad pirmą kartą atvyko tokia grupė – su Kalėdų Seneliu.

Taigi, mokinių atostogos prasidėjo smagiai ir nuotaikingai.

Laimutė Beinarauskienė, 10 klasės vadovė