Nuo vieno Lietuvos gimtadienio iki kito, nuo vasario 16 – osios iki kovo 11 –osios, pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis Laimute Lazdauskiene ir Laima Palioniene organizuoja projekto „Lietuvių kalbos dienos“ veiklas. Vasario 23 dieną vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Aš augu su pasaka“. Pabirusios raidės turėjo susirasti savo vietą, sukarpyti skiemenys sudaryti žodžius, o žodžiai sugulti į sakinį… Nors sunki, bet kokia graži ir reikalinga lietuvių kalba. Kiek gražių pasakų galima paskaityti! Pasakos moko draugiškumo ir gerumo, ugdo supratimą nebūti godiems. Pasakos šildo, moko mylėti ir užjausti… Daug pasakų žino mūsų mokiniai, šaunuoliai! Tuo įsitikinti padėjo loginės užduotėlės, dėlionės, žaidimai. Rinkome ir mėgstamiausią pasaką. Nugalėtojomis tapo dvi – “Ropė” ir “Trys paršiukai”. Smagu buvo! Labai svarbu nepamiršti, kad knyga yra mūsų visų žinių ir mokslo pradžia, todėl reikia mokytis kalbos…

Surdopedagogė metodininkė (pradinių klasių) Laima Lazdauskienė