Smagu vėl visiems susitikti mokykloje po vasaros atostogų. P-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis nusprendė pirmąsias pamokas praleisti netradicinėje aplinkoje. Šalia mokyklos turime nuostabų parką, todėl net nedvejojome, kad eisime į gamtą.

 Turėjome tikslą – apžiūrėti augalus, prisiminti jų pavadinimus bei patyrinėti. Vaikštinėdami po parką ne tik grožėjomės rudenėjančia gamta, bet mokėmės atpažinti medžius, krūmus, gėles. Vieni kitiems padėdami prisiminėme įvairių negyvosios gamtos objektų pavadinimus, tyrinėjome juos, stebėjome upėje plaukiojančias antis. Mokydamiesi gamtoje mokiniai galėjo pasijusti tyrinėtojais, turėjo galimybę gamtą pajusti visais pojūčiais.

Pamokos pralėkė kaip akimirka. Iš parko grįžome  kupini įspūdžių. Mokytojos tikisi, kad  tyrinėjimo keliu gamtoje įgytos ir įtvirtintos žinios mokinių atmintyje išliks ilgai.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Palionienė ir specialioji pedagogė Ramunė Šveistė