1. Labai patiko pamatyti, kaip vyksta pamokos gestų kalba. Paliko labai gerus, šiltus įspūdžius (Julija).
2. Labai patiko direktorės ir mokytojų komunikabilumas su mokiniais, mokiniams suteikiamos mokymosi bei gyvenimo galimybės, graži aplinka (Ieva).
3. Labai patiko mokytojų ir mokinių šiltas bendravimas. Patiko, kad buvome pamokyti gestų kalbos (Ugnė).
4. Labai patiko. Įdomi buvo pamoka apie gestus. Sudomino, nes įdomu, kaip gestų kalba būtų asmeninis vardas (Irmantė).
5. Labai patiko, didelį įspūdį paliko pamoka gestų kalba, labai profesionalūs mokytojai, puiki aplinka.
6. Profesionalūs pedagogai, atsidavę savo darbui, puikiai bendrauja su mokiniais, tikiu, kad jie puikūs specialistai. Mokiniai taip pat labai unikalūs ir savaip nuostabūs. Patalpos tikrai labai gerai įrengtos, pritaikytos kurtiems mokiniams. Mokiniai ir pedagogai labai aktyvūs ir visur dalyvauja. Mokykla tikrai puikus pavyzdys, kokios turi būti kurčiųjų mokyklos (Sandra).
7. Tai įstaiga, kurioje apsilankius išlieka patys griausi ir šilčiausi prisiminimai. Ypatingai malonus administracijos (direktorės) ir personalo priėmimas. Akivaizdu, kad dedamos visos įmanomos pastangos, kad organizacijoje teikiamos paslaugos būtų kokybiškos, o atsiliepimai tik patys geriausi (dėstytoja L.Klokmanienė).
8. Įspūdžiai patys geriausi. Administracijos ir pedagogų darbas dedant visą širdį į vaikų mokymą ir integraciją į visuomenę tikrai stebina. Darbas su projektine veikla, kad mokykla būtų moderni ir turėtų visko ko jiems reikia, taip pat paliko įspūdį (Kasparas).
9. Šilta, jauki aplinka ir žmonės dirbantys toje aplinkoje. Didelis AČIŪ už puikų priėmimą,
supažindinimą su įstaiga. Gestų pamokėlė labai labai labai patiko (Justina).