Gruodžio trečiąją Panevėžio miesto savivaldybė žmones su negalia ir jų šeimos narius, neįgaliųjų dienos proga, nemokamai vaišino kava/arbata ir desertu. Panevėžio kurčiųjų kultūros centro nariai su centro vadovu Viliumi Glušoku,  Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė kavinėje „Arena Lafa” bendravo su miesto meru Ryčiu Mykolu Račkausku ir miesto neįgaliųjų tarybos nariais. Direktorė išsakė mokyklos planus, supažindino su strategija, o centro vadovas pasidalino įspūdžiais, sugrįžus iš Saudo Arabijos karalystės, pavaišino arabiškomis lauktuvėmis, kartu su centro iliuzionistu Michailu Chovanskiu parodė iliuzionistinius numerius. Meras įdėmiai įsiklausė į išsakytas problemas, maloniai bendravo.

Foto iš mokyklos archyvo