Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rimanto Paužos vadovaujama komisija išrinko tradicinio gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojus. Jais tapo Statybininkų g. 7 daugiabučio namo bendrija, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, Vilktupio g. 15 privati valda (Rima ir Alvydas Mickai). Nugalėtojai išrinkti konkurso dalyvius įvertinus pagal šiuos kriterijus: teritorijos kompleksiškumas, stilistinis vientisumas; apželdinimo sprendiniai; estetika; „draugiškumas“ aplinkai, funkcionalumas, universalaus dizaino principų taikymas; mažosios architektūros elementų būklė, stilius ir darna su aplinka; sanitarinė-higieninė teritorijos būklė; originalių detalių naudojimas, inovatyvumas. Jiems įteiktos atminimo dovanos ir 300 Eur dovanų kuponai želdiniams įsigyti.