Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos (PKNPM) kiemo edukacinėse erdvėse vyko renginys  tema „Mano gražiausios akimirkos”. Vaikams buvo suorganizuotos veikos piratų tema. Iš pradžių visi pasipuošė piratų galvos apdangalais, susiskirstė į komandas, po to jiems  teko priimti piratų priesaiką. Visi pasinėrė į piratišką kasdienybę ir aktyviai dalyvavo piratiškose veiklose: vyko laivų varžybos, žvejybos, greičio ir taiklumo rungtys bei lobio paieška mokyklos lauko erdvėse. Suradę lobį vaikai linksminosi šokdami piratų šokį. Po sėkmingo lobio suradimo visi dalyviai vaišinosi žaliojoje erdvėje. Mokiniai kartu su mokyklos administracija, mokytojais bei auklėtojais kepė ant laužo dešreles ir saldumynus. Po skanių – piratiškų pietų visi atsigaivino ledais ir buvo mokyklos direktorės Danutės Kriščiūnienės apdovanoti skanumynais už sėkmingai įveiktas rungtis ir šaunų pasirodymą. Taip pat iškilmingai buvo sutiktas naujas LKD mėnraštis „Akiratis“.

Tokią gražią dieną visi smagiai praleido laiką: žaidė, sportavo, šoko, linksminosi, vaišinosi, džiaugėsi kiekviena malonia akimirka ir saldžiomis lauktuvėmis.

PKNPM  socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė