Birželio 2 d. Panevėžyje jau aštuntą kartą vyko miesto mero Ryčio Račkausko iniciatyva organizuoti tradiciniai Maldos pusryčiai. Juose dalyvavo dvasininkai, religinių bendruomenių atstovai, politikai, kariškiai, nevyriausybinių organizacijų, policijos, švietimo, sveikatos, bendruomenių atstovai. Į šiuos pusryčius kasmet yra kviečiama ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. „Malonu sveikinti Jus tradiciniuose Maldos pusryčiuose. Šiandien kalbėsime apie tiesą. Žmogus yra laisvas rinktis – suprasti ir priimti tiesą ar ją neigti. Kartais tiesa gali būti sunki, kartais stovėjimas jos pusėje gali reikšti sunkumus ir skaudžias patirtis, tačiau visa tai nublanksta prieš jos nešamą šviesą ir gėrį pačiam, artimui, visuomenei. Džiaugiuosi šiandien čia matydamas žmones, kurie tvirti savo pasirinkime. Džiaugiuosi, kad galėsime išgirsti įžvalgų ir minčių, kurios praturtins šią dieną ir dovanos apmąstymų kiekvienam iš mūsų,“ – sveikindamas susirinkusiuosius sakė Panevėžio miesto meras R. Račkauskas.

Maldos pusryčių tradicija atsirado XX a. viduryje JAV. Nuo 2001 metų jie rengiami ir Lietuvoje.

Skaitykite daugiau ir plačiau:

PKNPM  informacija