Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti mokykloje vasario 14 d. vyko netradicinio ugdymo pamokos bei renginiai. Šventė prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Istorijos mokytoja Laima Rutkauskienė ir dešimtos klasės mokiniai, naudodami pateiktis, priminė svarbiausius Lietuvos valstybės šimtmečio įvykius. Po to vyko ,,Protų mūšis,” kuriame jėgas išbandė visi mokiniai. Teisingai atsakiusieji gavo saldžių prizų.
Truputį pailsėję, mokiniai gamino šventinius atvirukus, kuriuos vėliau išdalino mikrorajono gyventojams. Įteikdami dėkojo: „Ačiū, kad kuriate Lietuvą.”

Mokyklos bibliotekininkas Vilius Glušokas pristatė savo sukurtą filmuką, skirtą Lietuvos gimtadienui ir parengė parodą „Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.” Mokiniai susidomėję vartė, skaitė šimto metų senumo knygas.

Savo meilę Lietuvai mokiniai išreiškė klijuodami širdeles ant Lietuvos žemėlapio. Po to pristatė projektą „Aš tikrai myliu Lietuvą,” kurį padėjo parengti lietuvių kalbos mokytojos Laimutė Beinarauskienė, Danutė Matuzienė, Laima Lapėnienė, surdopedagogė individualioms pratyboms vesti Rima Lavickienė bei pradinių klasių mokytojos Gita Gižienė, Laimutė Lazdauskienė, Asta Sviderskienė. Mokiniai ir mokytojai skaitė savo parašytas mintis, kodėl myli Lietuvą, prie naujai parengo, šimtmečiui skirto stendo. Jį padėjo parengti dailės mokytoja Aušra Lazdauskienė ir technologijų mokytoja Rita Kasparienė.

Po pietų vyko I-osios laidos abiturientės Joanos Kazilionytės – Stumbrienės siuvinėtų darbų parodos atidarymas. Jame svečiavosi darbų autorė su savo artimais žmonėmis, Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, Seimo narys Povilas Urbšys. Parodos atidarymui vadovavo mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė, padėjo pasirengti auklėtojos Lijana Čiplienė ir Rūta Morozienė.
Vakare vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šventė „Težydi šimtmečio gėlės kiekvieno širdyje.” Ją organizavo mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė ir Panevėžio „Europe Direct” informacijos centro vadovė Alina Misiūnienė. Mokyklą atstovavo mokytojų komanda.

Mokytojos Laima Rutkauskienė ir Laimutė Beinarauskienė