Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė vykdo projektą „Neakivaizdinė kelionė po Lietuvos regionus“ savo mokiniams. Gegužės 13 dieną pradinukai lankėsi dailės galerijoje ir susipažino su Panevėžio krašto tautodailės paroda, kurioje 243 liaudies meistrai iš Anykščių, Biržų, Kupiškio, Pasvalio, Panevėžio, Rokiškio, Ukmergės pristato 891 kūrinį. Mokiniai gėrėjosi tapybos, skulptūros, medžio drožybos, kalvystės, juvelyrikos, keramikos, audimo, pynimo, karpinių, mezgimo, siuvinėjimo darbais.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje-kūrybinėje programoje ,,Stebuklingoji saga“. Jiems buvo parodytas animacinis filmas „Raganos saga“, kuriam personažus sukūrė Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų dalyvė keramikė Ilzė Emse-Grinberga (Latvija). Paskui programos dalyviai lipdė iš molio suvenyrinę sagą ir ją dekoravo. Tuoj pat jos pasiimti negalėjo – visų pagamintos sagos dar savaitę džius, o paskui bus išdegtos. Išeidami vasaros atostogų, pradinukai išsineš savo pagamintas sagas, kurias jau dabar planuoja padovanoti tėčiams. Juk birželio pirmasis sekmadienis – tėvelių diena.

Mokytoja Gita Gižienė
Surdopedagogė Palmira Stančauskienė