Gruodžio 13 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai surengė konferenciją, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jos metu pristatė projektą ,,Asmenybės. Jie kūrė Lietuvą.“ Dešimtos klasės mokiniai buvo parengę pranešimus su pateiktimis apie istorines asmenybes: Joną Vailokaitį, Juozą Lukšą – Daumantą, Darių ir Girėną. Jiems padėjo pasirengti istorijos mokytoja metodininkė Laima Rutkauskienė.

Septintos, aštuntos ir devintos klasių mokiniai pasirinko pristatyti lietuvių visuomenės veikėją Joną Basanavičių, poetą Justiną Marcinkevičių, lietuvių muzikos ir dainuojamosios poezijos atlikėją ir autorių Vytautą Kernagį, folkloro dainininkę Veroniką Povilionienę, žurnalistę, LT laidų vedėją Editą Mildažytę. Jiems vadovavo vyr. lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė.

Mokiniai pasirinko asmenybes, kurios kūrė ir kuria Lietuvos istoriją, kultūrą.

Vyr. lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė