Pirmą kartą Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje surengta Kaziuko mugė atskleidė ne tik mokinių meninius, kulinarinius, skaičiavimo sugebėjimus, bet davė ir pirmuosius verslo bei rinkodaros pagrindus. Tuo, mugei pasibaigus, džiaugėsi mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. Tiesa, ji prisipažino, kad nutarus mokykloje surengti tokį renginį, būta ir baimės: kaip reaguos vaikai ir tėvai (globėjai, rūpintojai) , nes tai renginys, kuriame neįmanoma apseiti be pinigų. Tačiau, matant su kokiu entuziazmu vaikai ruošėsi ir kaip pritarė tam tėvai (globėjai, rūpintojai) – baimės ir abejonės išsisklaidė.

Kad mugės buvo laukta ir jai nuoširdžiai ruoštasi, buvo galima suprasti jau tos dienos rytą: vaikai šurmuliavo ir nekantravo, o mugei prasidėjus, akys raibo nuo įvairiausių išdėliotų dirbinių: pačių išdrožtų suvenyrų, popierinių gėlių, nėrinių, papuošalų, medžio dirbinių, gardžiausius kvapus skleidžiančių gardėsių.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė prekių gausumu išsikyręs aštuntos klasės mokinio Gyčio Petrausko prekystalis. Jaunasis prekybininkas sakė, jog šiam renginiui ruošėsi iš anksto ir dirbinių gaminimui skyrė daug laiko. Taip pat akis traukė ir artyn viliojo įspūdingo dydžio, saldainiais „inkrustuotos“ popierinės gėlės, kuriomis prekiavo trečiokė Sonata Grincevičiūtė. Priėjus arčiau, mergaitė siūlė ir grybukų bei iš želatinos pagamintų saldainių. Sonata prisipažino, kad gėles ir saldumynus jai padėjo paruošti mama Kristina, kuri padėjo ir prekiauti.

Mažai kas galėjo praeiti ir pro skaniai kvepiančius migdolais sveikuoliškus saldainius, kuriais prekiavo trys draugės: septintokės Erika Lunskytė ir Alvina Narbutaitė bei aštuntokė Toma Audickaitė. Joms mugei pasiruošti padėjo technologijų mokytoja Rita Kasparienė.

Vieni už kitą gardesnius saldėsius siūlė ir parengiamosios – pirmos klasės mokinukai su savo mokytoja Irena Matuzevičiene, penktokai su klasės vadove Laimute Beinarauskiene. Prekyba gerai sekėsi ir šeštokui Arminui Stanikūnui, kuris kvietė visus paragauti jo kartu su močiute keptų blynų – širdelių. Prie devintokių Karolinos Janikūnaitės ir Agnės Eidukaitytės, prekiavusių skanumynais bei trečioko Marijaus Vinciūno su mama būriavosi pirkėjai. Mergaitės domėjosi devintoko Igno Latvėno kartu su sesute pagamintomis puošniomis segėmis bei ketvirtoko Naglio Stočkūno drauge su mamyte Neringa sukurtais papuošalais, o berniukai – šeštoko Mato Butkevičiaus pagamintais suvenyrais.