Su danų rašytojo  Hanso Christiano Anderseno pasaka ,, Sniego karalienė“ užaugo keletas vaikų kartų .  Tačiau viena – ją skaityti ir visai kas kita –  ją matyti. Tuo labiau, kad negirdintiems vaikams vaizdas yra kur kas suprantamesnis nei žodis. Todėl,  tęsdami projekto  ,, Ant angelo sparnų viltis gyvena“ veiklas,  Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos  ikimokyklinio priešmokyklinio ugdymo  grupės ugdytiniai ir parengiamosios – 4 klasės mokiniai kartu su savo mokytojomis Asta Sviderskiene, Laimute Lazdauskiene, Laima Palioniene ir Irena Matuzevičiene  lankėsi Panevėžio lėlių vežimo teatre, teatro  scenos maestro Vitalijaus  Mazūro spektaklyje  „Sniego karalienė“.

          Vaikai žiūrėjo užburiančią pasaką apie Kajų, Gerdą ir Sniego karalienę. Pasaką,  išaukštinančią mažų vaikų draugystę, padėjusią nugalėti sunkumus ir išaugusią  į didelę ir gražią meilę. Pasaką apie kiekvieną iš mūsų, praturtintą meile bei gyvenimo išmintim.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos vyr. surdopedagogė  Irena Matuzevičienė