Gegužės 28 dieną trylika vyresniųjų klasių mokinių vyko į Klaipėdą. Išvyką organizavo mokytojos: Lijana Čiplienė, Palmira Stančauskienė ir Ramunė Šveistė. Kartu važiuoti pakvietėme ir mokinių tėvelius. Klaipėdoje pirmiausiai aplankėme Dino parką. Jame apžiūrėjome riaumojančius ir judančius dinozaurus,  vaikščiojome veidrodžių labirintais, žiūrėjome 5 D kiną, apsilankėme apverstame name. Smagiai pabuvę Dino parke, patraukėme jūros link. Nors oras nelepino (lijo lietus), mokiniams tai nepasirodė kliūtis. Prie jūros kiekvienas sugalvojome ką veikti. Buvo labai linksma tiesiog pabėgioti, rinkti akmenukus ir, žinoma, pakvėpuoti gaiviu oru. Paskutinis kelionės tikslas buvo Klaipėdos Zoologijos sodas. Jame daug įvairių gyvūnų, kuriuos galima ne tik stebėti, bet ir paglostyti. Išvyka nė vienas nenusivylė, grįžome labai geros nuotaikos.

Ramunė Šveistė, 6 klasės vadovė, specialioji pedagogė