Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos 3 -4 klasės mokiniai ir aš, mokytoja Laimutė, ilgai puoselėjome svajonę išvykti į kelionę, pasigrožėti rudenėjančia gamta.  Ilgai laukėme gero oro ir pagaliau sulaukėme. Rugsėjo 27 –osios rytą išvykome į Lietuvos šiaurę – Biržų kraštą. Oras buvo puikus, nuotaika – taip pat. Daug pamatėme, daug sužinojome, tikiuosi, ilgai prisiminsime… Aplankėme Karvės olą, Biržų muziejų, pasivaikščiojome Širvėnos ežero pakrante, pasigrožėjome fontanais ir gulbėmis, ėjome pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą. Po to nuvažiavome prie Kirkilų apžvalgos bokšto. Visi drąsiai pakilome į 32 metrų aukštį, pasižvalgėme po Biržų apylinkes. Na, o pabaigai  pasilikome Raubonių mini zoo parką su gyvūnėliais ir žaidimų aikštele. Džiaugsmo buvo per akis, nes čia žvėrelius galima paliesti, paglostyti, pamaitinti. Koks džiaugsmas, kai stirnos, kengūros, alpakos ir kiti žvėreliai stovi šalia ir alsuoja mums į veidą… Įdomiausia tai, kad jie mūsų nebijojo, o mes – truputį taip… Žaidimų atrakcionų aikštelė buvo tiesiog dovana smagios kelionės pabaigai. Manau, kad kelionė mums pasisekė, malonių įspūdžių parsivežėme tikrai daug.

Nuoširdžiai dėkingi vairuotojai Jurgai Stogytei, kuri ne tik mus saugiai vežė, bet kartu padėjo klajoti po Biržų kraštą ir išsamiau pažinti gimtąją Lietuvą.

Surdopedagogė metodininkė (pradinių klasių) Laimutė Lazdauskienė