Gegužės 14 d. Prezidentūroje (S. Daukanto a. 3, Vilnius) 18.00 val. vyks renginys „Gyvenu ir jaučiu gestais. Ar įmanoma poezija lietuvių gestų kalba?”.Lietuvoje jau 60-imt metų kasmet vyksta didžiausias ir seniausias Europoje literatūros festivalis „Poezijos pavasaris”. Pirmą kartą po šio festivalio stogu – kurčiųjų literatūros renginys! Vakaro metu pamatysite įstabius, originalius lietuvių gestų kalbos meninius kūrinius, sužinosite, ko yra šiuose kūriniuose, kodėl ir kuo jie ypatingi. Taip pat sužinosite priešistorę, kaip kai kurie kūriniai buvo kuriami ir kokia kurčiųjų kūrėjų idėja kūriniuose slypi.Poeziją lietuvių gestų kalba skaitys Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos vyresnysis lietuvių gestų kalbos mokytojas Vilius Glušokas ir kiti gabūs bei Lietuvą garsinantys kurtieji.
Į Prezidentūrą dėl šio neeilinio renginio galėsite įeiti be patikrinimo, laisvai.
Labai kviečiame ateiti ir susiburti į darnią, vientisą ir kūrybingą bendruomenę!
Lauksime Jūsų visų! 
Kvietimas gestų kalba:https://fb.watch/rQJFFcU06z/