Norint vaikų širdelėse ugdyti gerumą ir atjautą,  Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje buvo paskelbta ,,Gerumo akcija“.  Parengiamosios – 4 klasės mokiniai  su pradinių klasių mokytojomis Laimute Lazdauskiene, Gita  Gižiene  ir  Irena Matuzevičiene  aktyviai prisidėjo prie šios akcijos vykdymo. Visą savaitę mažieji mokinukai  skanėstams skirtus pinigus taupė beglobiams gyvūnėliams.

 Kovo 27 dieną  nuvykome į Panevėžio gyvūnų globos namus. Ten išvydome gausybę šunelių ir katinėlių, gausybę meilės prašančių akių,  kažkada augintų ir mylėtų, o vėliau atiduotų į svetimas rankas arba atsikratytų. 

Mus pasitikusi Panevėžio gyvūnų globos draugijos įkūrėja ir vadovė Rūta Liberienė ir draugijos savanoriai papasakojo vaikų širdeles sujaudinusias istorijas. Visi supratome, koks būtų liūdnas šių gyvūnėlių likimas, jei ne šie geraširdžiai žmonės…

Vilties suteikė šunelio pasiimti atvykusi šeima, nutarusi dovanoti jam naują gyvenimą. Rūta Liberienė džiaugėsi, kad  šeimų, norinčių globoti pamestinukus, atsiranda vis daugiau.

Tikimės, kad matyti vaizdai ir vaikų širdelėse pasėtos gerumo bei atjautos sėklos sudygs. 

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Irena Matuzevičienė