Kovo 30 d. Panevėžio Dailės galerijoje laureatams buvo įteikti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“. Medalis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Tai yra paskatinimas, skiriamas už visuomeninę veiklą, geranoriškus darbus. Už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą medalis įteiktas mokyklos direktorei Danutei Kriščiūnienei.
„Pedagogė, kūrybinga Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos vadovė, Lietuvos surdopedagogų asociacijos pirmininkė, aktyvi visuomenininkė, kurios pagrindinis gyvenimo moto – pagalba silpnesniam, ypač likimo nuskriaustam žmogui. Danutė ieško ir randa paramą daugiavaikėms šeimoms, diabetu sergantiems vaikams, globoja vaikų globos namų auklėtinius, lanko nuteistąsias kalėjime, pensionatų gyventojus. Tačiau didžiausias Danutės rūpestis – jos mokyklos auklėtiniai. Ji su kolektyvu sukūrė Geros mokyklos koncepciją, įrengė vaikams klases be sienų: kurčiųjų parką, pojūčių kalną, sraigių ir vitaminų sodą. Kneipo takas, kalbų kiemas, lobių skrynia, gamtamokslinė zona, šiltnamis – tai ne tik estetinė mokyklos aplinka, bet ir naujos mokymosi erdvės klausos negalią turintiems vaikams. Danutė Kriščiūnienė ne tik ranką gestui tiesia, bet ir širdį artimam atveria.“