Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija ,,Pagava” 2014 m. spalio 22 d. padovanojo mokiniams, turintiems klausos negalę, spektaklį ,,Tiktaktika” Vilniuje, ,,Lėlės“ teatre. Scenoje matėme čekų poeto Milošo Macoureko pasakų veikėjus, susimąstėme apie kasdienybę: apie skubėjimą, apie nemeilę daiktams, kurie mus supa. Spektaklis ypač sudomino vyresniuosius mokinius. O mažieji džiaugėsi įspūdingais personažais – laikrodžiu, šaldytuvu, telefonu.

Pakeliui į spektaklį užsukome į Kukurūzų labirintą. Čia žaidėme žaidimą ,,Atrask lobį,” bėgiojome klaidžiais, nesibaigiančiais takeliais, kurių ilgis – 3 kilometrai. Tai puiki pramoga smalsiems nuotykių ieškotojams. Už šią pramogą labirinto įkūrėjui Sauliui Kaminskui mokiniai atsidėkojo piešiniais, kuriuose pavaizdavo savo įspūdžius.

Džiaugiamės ir esame dėkingi už puikias padovanotas akimirkas rudenėjančiame Vilniuje.