Ir vėl sukosi „Draugystės ratas“… Šįkart  tarpmokyklinio projekto renginyje „Sportuokime kartu,“ kuris vyko „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre, dalyvavo  A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų ir vaikų lopšelio – darželio „Jūratė“ auklėtiniai, Velžio gimnazijos, Dembavos  progimnazijos,  Specialiosios mokyklos daugiafunkcio centro ir mūsų, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos, pradinukai su mokytojomis Laima Lazdauskiene ir Irena Matuzevičiene. Į renginį ėjome nusiteikę kovoti. Buvome maloniai nustebinti – kovos nebuvo… Pasiskirstę į draugiškas komandas ir pasipuošę renginio emblemomis, studijavome varžybų „žemėlapį,“ o po to ramiai, tiksliai atlikome įdomiai, išradingai parengtas užduotis. Projekto dalyvių galimybės nėra vienodos, tačiau šiame renginyje kiekvienas dalyvis pasijuto svarbus, fiziškai pajėgus, ir visi liko patenkinti. Nukeliavę visą „žemėlapyje“ nurodytą kliūčių ruožą, apdovanoti diplomu ir mokinių rankomis paruošta dovanėle, grįžome namo.

Smagu laimėti, smagu būti nugalėtojais, bet kartais taip gera pajusti, kad draugystė ir nuoširdus bendravimas, štai kas – didžiausias turtas pasaulyje…

Pradinių klasių mokytojos Laima Lazdauskienė ir Irena Matuzevičienė