Kovo mėnesį visi LKD mėnraščio „Akiratis“ prenumeratoriai (mokiniai su mokytojais) lankėsi vaikų žaidimų kambaryje „Sraigė“ (Nemuno g. 79,  Panevėžyje).

2017 m. balandžio 3 d. vaikų žaidimų kambarys „Sraigė“ šventė savo 3 metų gimtadienį. Šeši mokiniai: Erika Lunskytė, Gabrielė Labanauskytė, Matas ir Faustas Butkevičiai, Žygimantas Vaiciekauskas bei Jonas Švalbonas kartu su mokyklos direktore Danute Kriščiūniene lankėsi gražioje gimtadienio šventėje.

Padovanojo vaikų sukurtą sveikinimą/sraigę bei visos mokyklos mokinių piešinių kolekciją „Sraigė“.  Mokiniai buvo labai maloniai sutikti linksmųjų personažų, pavaišinti bandelėmis/sraigutėmis, pyragaičiais, saldumynais bei gėrimu iš Ledo šalies. Puiku, kad  gimtadienį galėjo švęsti netradiciškai ir įdomiai leisdami laiką jaukiose patalpose kartu su linksmaisiais personažais ir „Sraigės“ nuostabiomis vadovėmis.

Mokiniai žino, kad norint išlaikyti draugiškus ir ilgalaikius santykius, reikia draugystę puoselėti nuolat.

Gimtadienio šventę mokiniai  su direktore tęsė kavinukėje/picerijoje „Venecija“ kartu valgydami „šeimyninę“ picą. Tikslas – pasidžiaugti nuostabiomis akimirkomis visiems kartu, pasiektas!

Su gražiu vaikystės gimtadieniu, Sraige!

Mokyklos informacija