Balandžio 13-oji, puiki pavasariška diena, išviliojo Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokinius į kelionę. Mokiniai su juos lydėjusiais mokytojais ištisą dieną draugavo su vandeniu ,,Vichy“ vandens parke. Pramoga nuostabi visiems: suaugusiems – truputis nerimo, daugiau atsakomybės nei įprastai, o kartu atostogų pojūtis. Vaikams – tai džiaugsmo ir pramogų diena. Nepakartojamais įspūdžiais dalinosi vaikai kitą dieną. Penktokams labiausiai patiko maudytis ,,Delfinų jūroje“, kur ritosi iki 1,5m. bangos. O vyresnieji nenuilsdami leidosi vandens takais – tuneliais. Populiariausi iš jų – ,,Juodasis perlas“ ir ,,Geltonasis perlas“, nustebinę greičio pojūčiu ir vaivorykštės spalvų efektais.

Manau, kad šios kelionės metu vaikai ne tik įdomiai pramogavo, ilsėjosi, bet ir atsakingai mokėsi saugoti save ir kitą, šalia esantį. Labai džiugu, kad traumų nebuvo. O džiaugsmo buvo daug.

Už šią kelionę esame dėkingi Išsipildymo akcijos rėmėjams ir tėvų su neįgaliais girdėti vaikais bendrijai ,,Adapta“.

Vyr. lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Beinarauskienė