Gegužė – padėkos ir meilės atskleidimo Motinoms mėnuo.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos (PKNPM) 5-10 klasių mokiniai šia proga vykdė projektą ,,Dovana Mamytei.“ Projektui vadovavo dailės mokytoja metodininkė Aušra Lazdauskienė, vyr. mokytoja Danutė Matuzienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laimutė Beinarauskienė.

Per dailės pamokas mokiniai piešė kuo gražiausias puokštes, išliedami spalvomis meilę ir padėką. Per lietuvių kalbos pamokas vieni kūrė sveikinimo žodžius, kiti ieškojo žodžių, kaip mamą pavadinti, pašaukti, dar kiti pasirinko padėkos žodžius iš knygų ar interneto. Noriai mokiniai nusifotografavo su savo darbais, o nuotraukų paroda puoš mokyklos erdves visą gegužę.

Originalius piešinius su sveikinimo žodžiais visi parvežė savo mamoms į įvairius Lietuvos kampelius. Jie, be abejonės, pradžiugino motinų širdis.

„Džiaugiuosi, kad į 13 miestų ir rajonų, iš kurių atvykę mokiniai, iškeliavo dailūs mokinių darbeliai, dekoruoti ne tik spalvomis ir išrašytais žodžiais, bet  ir didžiule meile, suteikė malonių akimirkų didžiam turtui, pavadintam Motinos vardu,“ – teigė mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė.

Laimutė Beinarauskienė, PKNPM lietuvių kalbos mokytoja metodininkė