Prasidėjęs pavasaris ir bundanti gamta vis dažniau vilioja išeiti iš namų ir pasimėgauti saule bei šiluma, žalią rūbą besirengiančiais medžiais, pirmaisiais pavasario žiedais. Pavasaris skatina keliauti, atrasti, pažinti, pailsėti bei patirti naujų įspūdžių. 

       Gegužės 9-ąją mes, 3-4 klasių mokiniai su mokytoja Laimute Lazdauskiene ir vairuotoja Jurga Stogyte, vykome į Burbiškio dvarą, esantį Radviliškio rajone. Oras buvo puikus, saulė žeme ridinėjosi. Mus pasitiko margaspalvė tulpių jūra…  Pasirodo, daugiau nei dviejų hektarų plote auga per 450 rūšių ir formų tulpių. Nepaprastai gražu!

      Domėjomės ne tik tulpėmis. Aplankėme Burbiškio dvaro istorijos ekspoziciją, grožėjomės salelėmis, esančiomis parko teritorijos  tvenkiniuose, pasivaikščiojome lieptais ir tilteliais, jungiančiais tvenkinius, kartojome matytų medžių ir gėlių pavadinimus. Matėme ir plukes, ir purienas, ir visą neužmirštuolių pievą. O labiausiai sudomino begalė  upelyje šokinėjančių ir kvarkiančių žalių varlių…

      Smagu buvo. Ne veltui sakoma: „|Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą -išgirsti…“

             Surdopedagogė  metodininkė  (pradinių klasių)  Laimutė  Lazdauskienė