Sėkmingai baigtas vykdyti mokslo projektas „Švietėjas, nešęs žmonėms viltį“

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla  2020 m. birželio - gruodžio  mėnesiais  vykdė mokslo projektą  „Švietėjas, nešęs žmonėms viltį“. Panevėžio miesto savivaldybės mokslo projektų dalinio finansavimo paraiškų vertinimo komisija sudarė finansavimo sutartį ir Panevėžio miesto savivaldybės administracija projekto vykdymui skyrė 12186 Eur.  Projekto idėja kilo tuomet, kai buvo pradėta kalbėti apie Dievo tarno, profesoriaus, kunigo Alfonso Lipniūno (1905 – … Skaityti toliau: Sėkmingai baigtas vykdyti mokslo projektas „Švietėjas, nešęs žmonėms viltį“

Ar gali būti smagu mokytis?..

Ar gali būti smagu mokytis? Gali... Kai kasdien sužinai kažką naujo, kai gali būti draugų ir bendraminčių būryje, kai lyg iš stebuklingos dėžutės semi įdomybes pilnomis rieškučiomis. Ir ne tik vaikams. Mums, mokytojams, taip pat...              Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos (PKNPM) ikimokyklinės priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių projektinė savaitė „Šviesa ir tamsa“  pirmiausia pakvietė … Skaityti toliau: Ar gali būti smagu mokytis?..

Sveikinimai

Mielieji,   2020-ieji pasauliui, mūsų šaliai, mums visiems buvo iššūkių metai, o iššūkiai – tai ne tik išbandymas, bet ir galimybė atsinaujinti, į įprastus dalykus pažiūrėti kitaip ir ieškoti naujų, geresnių sprendimų. Kiekvienas iššūkis yra ir nauja pamoka.  Nė kiek neabejoju, kad mūsų šalis ir mūsų švietimo, mokslo sistema iš pandemijos išeis daug stipresnė ir išmanesnė, nei buvo … Skaityti toliau: Sveikinimai

Mano herojus – tai tu

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, rūpindamasi neigiamu Covid-19 pandemijos poveikiu vaikų emocinei sveikatai, išvertė knygelę „Mano herojus – tai tu“ knygelę, skirtą viso pasaulio vaikams, paveiktiems COVID-19 pandemijos. Joje vaikams priimtinu žaismingu būdu pasakojama apie koronavirusą taip plečiant jų žinias ir suvokimą, pateikiama informacija apie higienos ir saugos tvarką, patarimai, kaip elgtis užklupus neigiamoms emocijoms, … Skaityti toliau: Mano herojus – tai tu

Pirmoji diena ,, Diena – naktis‘‘           Pilkas ir niūrus ruduo, langų stiklais riedančios lietaus ašaros,  dar vis atgal žingsnius skaičiuojanti diena paskatino Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos  ikimokyklinės priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinukus kartu su mokytojomis Asta Sviderskiene, Irena Matuzevičiene, Laimute Lazdauskiene, Laima Palioniene  bei lietuvių gestų kalbos mokytoja Lijana Čipliene paanalizuoti amžiną tamsos ir šviesos … Skaityti toliau: Ikimokyklinės priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių projektinė savaitė ,,ŠVIESA IR TAMSA“