Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos (PKNPM) 9 klasės mokiniai, padedami klasės vadovės Ramunės Šveistės ir lietuvių – gestų kalbos mokytojos Lijanos Čiplienės,

pakvietė ne tik  labai svarbius svečius – dešimtokus, bet ir  visą mokyklos bendruomenę į Šimtadienio šventę, pavadintą „100 dienų kelionė“.    

          Pasidalinusi prisiminimais apie dešimtokų mokyklinį gyvenimą, palinkėjusi jiems sėkmės ateityje, į „kelionę“ mokinius išlydėjo mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė.

          Dešimtokai kartu su klasės vadove Rita Kaspariene ,,skrido lėktuvu“, o „stiuartai“ – devintos klasės mokiniai –  pateikdami įvairias užduotis, tikrino dešimtokų žinias.

          Dešimtokai, sėkmingai įveikę  užduotis, buvo nominuoti ir apdovanoti nuotraukomis – įamžintomis mokyklinio gyvenimo akimirkomis. Tradicinė išleidžiančiosios klasės dovana – Šimtadienio kalendorius – ne tik primins apie greitai bėgantį laiką, bet ir įpareigos atlikti kiekvienai dienai devintokų parengtas užduotis. Kad dešimtokai atsakingai atliktų užduotis, buvo pasirašyta sutartis.

          Šventės pabaigoje valgėme tortą, gėrėme arbatą, bendravome, dalinomės džiugiomis emocijomis.

          Šimtadienis – šventė, ne tik primenanti, kad po 100 dienų teks atsisveikinti su mokykla, bet ir įpareigojanti likusias 100 mokyklinių dienų atsakingai ruoštis gyvenimui. Tad sėkmės jums, mažieji abiturientai!

          Ramunė Šveistė, PKNPM 9 klasės vadovė