Šv. Kalėdas  Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla (PKNPM) sutiko ypač džiugiai. Pirma, kad per visus metus nebuvo skaudžių traumų. Jų nepatyrė nei mokiniai, nei mokytojai, nei darbuotojai, antra, vis atsirandantys geradariai, pradžiuginantys sergančius mokinius.

Jau antri metai iš eilės tęsiasi graži draugystė su Panevėžio „Ąžuolo” progimnazija. Šios įstaigos  jaunojo miško bičiulio būrelio „Miško meistreliai” vadovas,  technologijų mokytojas metodininkas Romas Kupčinskas ir jo vadovaujami mokiniai organizuoja tradicinę lesyklėlių  dovanojimo akciją panevėžiečiams.  Pasak mokytojo, dailios mokinių pagamintos  lesyklėlės kaip mat išgraibstomos panevėžiečių, o žmonių  paaukotos lėšos dovanojamos mokiniams. Šiais metais  220 eurų  nutarta įteikti PKNPM mokiniams – Ernestui ir Rimvydui, kurie šiuo metu sunkiai serga ir jiems labai reikalinga finansinė parama.

Įteikti paramą į PKNPM prieš šventes atvyko pats būrelio vadovas Romas Kupčinskas su aktyviausiais mokiniais: Domu Norvaiša (4 b kl.), Emiliu Norvaiša ir Pijumi  Žviku (7 b kl.) bei Edgaru Žioba ( 8 a  kl.).

Gerumo misijos nešėjai atvyko ne tik su pinigais, šokoladais, bet ir trimis dailiomis lesyklėlėmis, padabintomis seniais besmegeniais ir dailiais žiemos vaizdais.  Bendrai nusprendę nutarėme po 110 eurų ir po lesyklėlę padovanoti sunkiai sergantiems ir mokyklos negalintiems lankyti septintokui Ernestui ir aštuntokui Rimvydui, kuriems šiuo metu yra labai reikalinga parama.

Dar vieną lesyklėlę nutarėme pakabinti PKNPM kieme. Tą visi kartu ir padarėme. Pabėrėme trupinėlių ir netrukus būriais pradėjo rinktis paukšteliai. Gerumo misija įvykdyta. Geri darbai – užkrečiantis pavyzdys ne tik mažiems, bet ir dideliems.

Visos PKNPM bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame geradariams, plačiu mostu sėjantiems gerumo sėklą.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė